Yaprak Süt ve Besi Çiftliği

Ekibimiz

Hakan KIRCIOĞLU: Sağlık Grubu Koordinatörü

Akdeniz Üniversitesi Veteriner Fakültesi mezunu olan Hakan Kırcıoğlu, büyük ölçekli bir çok çiftlikte görev aldıktan sonra 2004 yılında Yaprak Süt ve Besi Çiftlikleri San. ve Tic A.Ş. sorumlu veteriner hekim olarak çalışmaya başlamıştır. Kırcıoğlu, 2005 yılında DeLaval Alpro sürü yönetim sistemi ileri seviye kullanımı için İsveç’te eğitim gördü. 2006 yılı ABD’de sürü sevk ve idaresi konusunda eğitim aldı. 2007 yılında Almanya’da Minitüb tarafından düzenlenen kurs çerçevesinde embriyo transferi teknikleri eğitimine katıldı. 2008 yılında Münih Üniversitesi araştırma Enstitüsü bünyesinde düzenlenen in vitro fertilizasyon ve OPU yöntemi ile embriyo transferi ve embriyo dondurma metodları konusunda eğitime katıldı. Kırcıoğlu ayrıca, 2009 yılında Cornell Üniversitesine ait CPM rasyon programının kullanımına dair eğitim gördü.

Melih YENİTAVŞANLI: Üreme ve Sürü Geliştirme Grup Direktörü

Afyon Kocatepe Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden mezun olan Melih Yenitavşanlı 2007 yılında Yaprak Süt ve Besi Çiftlikleri San. ve Tic. A.Ş.’de klinik veteriner hekim olarak göreve başlamıştır. Yenitavşanlı, 2008 yılında Virginia Politeknik Enstitüsü ve Üniversitesi tarafından düzenlenen uluslararası süt yönetimi kursuna katıldı. Halen işletmede üreme ve sürü geliştirme grup direktörü ve sorumlu veteriner hekim olarak görevini sürdüren Melih Yenitavşanlı evlidir. İngilizce bilmektedir ve suni tohumlama sertifikasına sahiptir.

Taner ÖZEN: Muhasebe Direktörü ve Yatırımcı İlişkileri Yöneticisi

2006 yılında Balıkesir Üniversitesi İdari Bilimler Fakültesi Muhasebe bölümünden, 2008 yılında ise Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olan Taner Özen, profesyonel hayata kamu sektöründe çalışarak başlamıştır. Daha sonra özel sektörde farklı alanlarda iş yaşamına devam eden Özen, 2009 yılından bu yana Yaprak Süt ve Besi Çiftlikleri San. Ve Tic A.Ş. bünyesinde çalışmaktadır. Taner Özen maliyet muhasebesi, UFRS, denetim ve mali analiz konularında eğitimlerini tamamlamıştır. Taner Özen hâlihazırda Yaprak Süt ve Besi Çiftlikleri San. ve Tic. A.Ş. ‟de Yatırımcı İlişkileri ve Muhasebe Direktörlüğü görevini sürdürmektedir.

Hamza KANDUR: Finans ve Mali İşler Koordinatörü

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Maliye Bölümü mezun olan Hamza KANDUR, 1999-2012 yılları arasında bağımsız denetçi olarak birçok şirketin denetim görevinde bulunmuştur. 2014 yılında Yaprak Süt ve Besi Çiftlikleri San. ve Tic A.Ş.'de finans ve mali işler koordinatörü olarak göreve başlamıştır. İki çocuk babası olan Kandur İngilizce bilmektedir.

Sağlık Teknik Ekip

Mustafa ÖZKOL Veteriner Sağlık Teknikeri
Seçkin GÜRBÜZ Sürü Ayak Bakım Uzmanı

Teknik Ekip

Coşkun GERİŞ Teknik Sorumlu