Yaprak Süt ve Besi Çiftliği

Yönetim Kurulu

Erol Göker: Yönetim Kurulu Başkanı

1979 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinden mezun olan Erol Göker, lisansüstü eğitimine aynı üniversitenin Ekonomi Bölümünde devam etmiştir. 1979-1984 yılları arasında Maliye Bakanlığında Hesap Uzmanı olarak görev yapan Göker, 1984-1988 yılları arasında Sermaye Piyasası Kurulunda Denetçi olarak çalışmıştır. Kariyerine özel sektörde devam eden Göker, 1988-1990 yılları arasında Net Holdingde Sermaye Piyasası ve Denetim koordinatörü olarak görev yapmış ve 1990 yılında kurucusu olduğu Global Menkul Değerlerde Genel Müdür olarak çalışmaya başlamıştır. Görevini halen Yönetim Kurulu Başkanı olarak sürdüren Erol Göker, ayrıca Global Menkul Değerler A.Ş.'de Yönetim Kurulu Başkanı,Global Yatırım Holding A. Ş. Başkan Vekili, Ege Ports ve İzmir Limanında, Grubun yatırım yaptığı doğalgaz dağıtımı ve hidroelektrik enerji üretimi şirketlerinde de yönetim kurulu üyesi olarak da görev almaktadır. Grup dışında Göker, TÜSİAD üyesidir.

Şebnem Göker: Yönetim Kurulu Başkan Vekili

Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Süt Teknolojisi bölümü mezunu olan Şebnem Göker, Lisansüstü eğitimine aynı üniversitede Özel Süt Ürünleri üzerine almıştır. 1984-1985 yılları arasında Atatürk Orman Çiftliği Süt Fabrikası’nda mühendis olarak görev yapan Göker, 1994 yılında Yaprak Süt ve Besi Çiftliğini kurmuştur. 2006 yılında FEO tarafından yılın yetiştiricisi seçilen Göker halen Yaprak Süt ve Besi Çiftlikleri San. ve Tic A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü olarak çalışmaktadır. Evli ve iki çocuk annesi olan Göker, İngilizce bilmektedir.

Zeynep Göker Kırcıoğlu: Yönetim Kurulu Üyesi

Strasbourg Robert Schuman Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Zeynep Göker Kırcıoğlu, Benjamin Cardozo Law School ‘da Şirketler Hukuku dalında lisansüstü eğitimini tamamlamıştır. Hukuk eğitimi ve sonrasında çeşitli uluslararası hukuk bürolarında çalışan Göker Kırcıoğlu 2009 yılında Bekemler- Göker Hukuk Bürosunu kurmuştur. Halen kurucusu bulunduğu büroda avukatlık mesleğini sürdüren Göker Kırcıoğlu, Fransızca ve İngilizce bilmektedir.

Hamza KANDUR: Yönetim Kurulu Üyesi

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Maliye Bölümü mezun olan Hamza KANDUR, 1999-2012 yılları arasında bağımsız denetçi olarak birçok şirketin denetim görevinde bulunmuştur. 2014 yılında Yaprak Süt ve Besi Çiftlikleri San. ve Tic A.Ş.'de finans ve mali işler koordinatörü olarak göreve başlamıştır. İki çocuk babası olan Kandur İngilizce bilmektedir.

Arif Ceyhun Yağlıcıoğlu: Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi

1948 yılında dünyaya gelen iş adamı, siyasetçi Ceyhun Yağlıcıoğlu Ankara doğumludur. İstanbul İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi İşletme Enstitüsünden mezun olmuştur. Bugüne kadar STFA – Temeltaş Madencilik A.Ş.’de Genel Müdür, İktisat Bankası A.Ş.’de Genel Müdür Yardımcısı, Ataköy Turizm Şirket Grubu’nda (Galleria – Marina – Hotel) Genel Koordinatör, Enka Grubu Pimaş A.Ş.’de Genel Müdür Yardımcısı ve Türkiye Şişe Cam Fabrikaları A.Ş.’de (Soda- Kromsan) Mali İşler Müdürü, Çukurova Grubu Çukurova Kimya End. A.Ş.’de Mali İşler Müdürü ve Koç Grubu Bekoteknik Sanayi ve Tic. A.Ş.’de Muhasebe Müdürü ve Net Holding A.Ş. Genel Koordinatörü olarak görevlerde bulunmuştur. Sn. Yağlıcıoğlu, iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Melek Elçin Süer: Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi

Galatasaray Üniversitesi İşletme Bölümü mezun olan Melek Elçin Süer, 2006-2010 yılları arasında PwC şirketinde bağımsız denetçi olarak; 2010-2013 yılların arasında Doğuş Holding’de iç denetçi olarak çalışmıştır. 2013 yılından beri de Multinet şirketinde Finansal Kontrol ve Raporlama Müdürü olarak görev yapmakta olan Süer, Fransızca ve İngilizce bilmektedir.